NEDĚLE: 23.10.2022

 

KDE: Litoměřice - Divadlo K.H.Máchy

KDY: 10:00

DS NOPOĎ Nový Bor - KRÁLOVNINA TOUHA

 
Rezervace vstupenek online: 
https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/standard/Hall/Index/17290/_sla_iqarOWbrNA_rov__xcodex_AGA1gFbU4wjcsEeFsjXBIPmhmvdtOUmGF9DXZA__?
 

Pohádkový příběh na motivy české pohádky Spravedlivý Bohumil od Boženy Němcové. Vypráví o velké lásce, síle přátelství a touze, také o tom, že ta nejsnadnější cesta nás může přivést místo ke štěstí k velkému utrpení, a že je důležité být trpělivý a nechtít vše a hned.

Pohádka, od 6 let, 60 min

 

KDE: Litoměřice - Divadlo K.H.Máchy

KDY: 15:00

ZUš Litoměřice - JOHNY A GREG

 
Rezervace vstupenek online: 
https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/standard/Hall/Index/17293/wlFPcHuq_plu_rQ_rov__xcodex_AGA1gFbU4whgOGMNaZJW4Pgz48k_com_lgz_com_BrKaLA__?
 

Strastiplná cesta dvou malopodnikatelů s poněkud neobvyklou obchodní strategií. Zní to jako námět na komedii? "Snad ano, jen by ti chtělo něčím okořenit." "Co třeba klasickou hudbou?" "Bude to někoho bavit?" "Proč klasickou hudbou?" Hmmm...Proč ne..." "Tak jo. Zkusíme to a uvidíme" "Tak jo" Tak my to teda zkusíme 

Komedie, 20 min

 

KDE: Litoměřice - Divadlo K.H.Máchy

KDY: 16:00

Vanabí - DOKONALÝ PARTNER

 
Rezervace vstupenek online: 
https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/standard/Hall/Index/17291/OQVn4M5t5s8_rov__xcodex_AGA1gFbU4wgh3UacAkqXtDyUi2Tv8jISvoPuRA__?
 

Proč bychom se dnes, v jednadvacátém století, trápili nedostatky našich partnerů? Existuje vůbec dokonalý partner? Ano. Existuje... A jaký! Už nemusíte souhlasit s průměrností. Vy si od života zasloužíte to nejlepší.

Komedie, 60 min

 

KDE: Litoměřice - Divadlo K.H.Máchy

KDY: 19:00

 
!!! Z DŮVODU NEMOCI PŘEDSTAVENÍ NAHNILIČKO ZRUŠENO A NAHRAZENO PŘEDSTAVENÍM CASANOVA NA DUCHCOVSKÉM ZÁMKU
 
předdivadlo - ZUŠ Litoměřice - CHUDÁK KEN
 

CASANOVA NA DUCHCOVSKÉM ZÁMKU - DS K.Čapek Děčín

 
Rezervace vstupenek online: 
https://vstupenky.mkz-ltm.cz/litomerice/standard/Hall/Index/17289/KxG5NZyOcbg_rov__xcodex_AGA1gFbU4wghSvPIrViKgwhJAR6KX4yESlE24Q__?
 
Hluboce lidská komedie popisuje poslední dny slavného milovníka žen a světoběžníka na zámku v Duchcově. Osamělý, vystavený intrikám a útokům zde napsal své paměti, které se později staly světově proslulými. Autor přidal do této jeho životní etapy ještě poslední lásku Žofii.

Komedie, 13 let a více, 90 min

 

 

SLAVNOSTNÍ PŘEDÁNÍ ŠEKU + ZÁVĚREČNÝ RAUT

 

 

 
 
 
 
 
 
 

 

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode